מאז 2008, Byvision מדע טכנולוגיה בע"מ, מבוסס על איכות המוצר גבוהה ויכולת R&D חזקה, יש לנו להיות ספק מומחה מסין, עם הון רשום ראשוני של 2 מיליון דולר. יש לנו עובדים מיומנים ומהנדסי R&D מנוסים.

החברה שלנו גם השקיעה ומפרקת את האוזניים הגדולות כדי לייצר ולמכור את מכשירי השמיעה Earsmate, מנפרי שמיעה, מכשירי שמיעה דיגיטליים ומכשירים רפואיים בשנת 2016. כל מכשירי השמיעה שלנו אוזן יהיה זדווגות של מכשיר שמיעה דיגיטלי, מכשיר שמיעה BTE, מכשיר שמיעה ITE, מכשיר שמיעה נטען, מכשיר שמיעה בלתי נראה, מכשיר שמיעה ITC, מכשיר שמיעה RIC מאושרים על ידי CE, RoHS, FCC ו-FDA.

אודות האוזניים הגדולות

"האוזניים הגדולות" ("האוזניים הגדולות")www.earsmate.com ) החברה נמצאה בשנת 2016 במחוז גואנגדונג של סין. זהו יצרן גדל במהירות בשדות R&D, עיצוב ולמכור את מכשיר השמיעה הדיגיטלי של המותג EarsMate הגדול מתקדם, מכשיר שמיעה OTC, מכשיר שמיעה Bluetooth, מדף שמיעה ומכשירי שמיעה אישיים (PSAPs). כיצרנית מוצרי מכשירי שמיעה מקצועית, היכולות המשולבות ביותר שלנו נועדו לספק ללקוחותינו תגובה מהירה, נפח גדול, איכות גבוהה ושירות OEM/ODM אך פתרונות שמיעה בעלות נמוכה, כולל עיצוב PCB, עיצוב דיור והתאמה אישית של תוכנה.

החברה שלנו מספקת מגוון רחב של מכשירי שמיעה ומגברים שמיעה, כגון דיגיטלי, BTE, ITE, ITC, RIC, CIC, התאמה פתוחה, מכשיר שמיעה Bluetooth, מכשיר שמיעה נטען וסיוע שמיעה אלחוטי. רוב מוצרי השמיעה שלנו אושרו על ידי סדרה של אישור איכות (CE/ROSH/FCC/ISO/FDA, וכו') כמו לשתף פעולה עם ארה"ב, אירופה אזור וכל השוק בחו"ל. עכשיו יש לנו כמה סניפים בסין, למשל גואנגג'ואו העיר שנג'ן.ברוכים הבאים לבקר אותנו בכל עת. אנו מצפים לשתף איתך פעולה. אין ספק להציע את המוצר האיכותי, מחיר סביר 100% שביעות רצון לאחר המכירה שירות 12 חודשים אחריות!

החברה תמיד דבקה ב"איכות תחילה, הלקוח הראשון" המטרה הארגונית, לשמור על שיפור מתמשך וחדשנות כדי לענות על השוק כמדיניות ניהול ו "אפס פגם, אפס תלונות" כיער ניהול איכות.

עם משימת הליבה "לשמיעה נחמדה והחיים הנחמדים", אנו מאמינים בכנות כי מכשיר שמיעה כזה גדול Earsmate (www.earsmate.comמכשירים יביאו חיים נחמדים ללקוחות. או לעצמך, חברים, מכללות או שותפים, מכשירי השמיעה הגדולים של Earsmate קלים לשימוש ובמחיר סביר יהיו הבחירה הגדולה עבור אנשים לקויי שמיעה.

סיור במפעל

 Factory tour PIC

טרייד שואו

 Trade Show PIC

אישור

 Certificates

לשמיעה גדולה לחיים נחמדים, להתחיל ליצור איתנו קשר עכשיו בדוא"ל של: info@byvisiontech.com או info@great-ears.com!

חיבור קונים גלובליים עם ספקים סיניים מןhttps://great-ears.en.made-in-china.comדרך Made-in-China!