אוזניות מכשירי שמיעה מותגים 2020

אוזניות מכשירי שמיעה מותגים 2020

חברת מוצר מכשירי שמיעה זו נמצאה בשנת 2016 במחוז גואנגדונג ז'ונגשאן בסין. זהו יצרן גדל במהירות בשדות כדי R&D, עיצוב ולמכור את החדשתותלת לאוזניים® שמיעה דיגיטלי של המותג, מכשיר שמיעה OTC, מכשיר שמיעה Bluetooth, מנדר שמיעה ומכשירי שמיעה אישיים (PSAPs). כיצרנית מוצרי מכשירי שמיעה מקצועית, היכולות המשולבות ביותר שלנו נועדו לספק ללקוחותינו תגובה מהירה, נפח גדול, איכות גבוהה ושירות OEM/ODM אך פתרונות שמיעה בעלות נמוכה, כולל עיצוב PCB, עיצוב דיור והתאמה אישית של תוכנה.

202011g

החברה שלנו גם השקיעה ומשותפת את Byvision כדי לפתח ומספקת מגוון רחב של מכשירי שמיעה ומגברים שמיעה, כגון דיגיטלי, BTE, ITE, ITC, RIC, CIC, התאמה פתוחה, מכשיר שמיעה Bluetooth, מכשיר שמיעה נטען וסיוע שמיעה אלחוטי. רוב מוצרי השמיעה שלנו אושרו על ידי סדרה של אישור איכות (CE/ROHS/FCC/ISO/FDA, וכו ') כמו לשתף פעולה עם ארה"ב, אירופה אזור וכל השוק בחו"ל. עכשיו יש לנו כמה סניפים בסין, למשל גואנגג'ואו העיר שנג'ן.ברוכים הבאים לבקר אותנו בכל עת. אנו מצפים לשתף איתך פעולה. אין ספק להציע את המוצר האיכותי, מחיר סביר 100% שביעות רצון לאחר המכירה שירות 12 חודשים אחריות!

Earsmate DHA

החברה תמיד דבקה במטרה הארגונית "איכות תחילה, לקוח תחילה", לשמור על השיפור והחדשנות המתמשכים כדי לענות על השוק כמדיניות הניהול ו"אפס פגם, אפס תלונות" כיער ניהול איכות.

עם משימת הליבה "עבור שמיעה נחמדה חיים נחמדים", אנו מאמינים בכנות כי מכשיר מכשיר שמיעה חבר אוזניים כזה גדול יביא חיים נחמדים ללקוחות. או לעצמך, חברים, מכללות או שותפים, מכשירי השמיעה הגדולים של Earsmate קלים לשימוש ובמחיר סביר יהיו הבחירה הגדולה עבור אנשים לקויי שמיעה.

לשמיעה נחמדה והחיים הנחמדים, התחילו ליצור איתנו קשר עכשיו!


אנא שימו לב, עבור לקוחות נוספים עסקים תשלום נוח, אנו מספקים חשבון בנק חדש עם שם המוטב של (דינג ג'יאן בינג ושות', בע מ)ביבשת סין כהמשך:


Bank details